SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Matcher
SEPTEMBER 2023
 
30
15:00
lör
15:00    
Haverdalshallen
Kustens IF 09-07 - Halmstad Innebandyklubb P08-09  -      
OKTOBER 2023
 
01
11:00
sön
11:00    
Haverdalshallen
Kustens IF 09-07 - Halmstad Innebandyklubb P08-09  -      
 
05
19:00
tor
19:00    
Örjanshallen
Halmstads IBK P 07/09* - Warberg IBF P09 Svart4  -  9  
 
14
16:00
lör
16:00    
Bua Idrottshall
Bua IF Pojkar 07/09* - Halmstads IBK P 07/09*  -      
14
16:30
lör
16:30    
Halmstad Arena B 1
Halmstads IBK P 07 - Träslövsläge IF P092  -  7  
 
22
15:00
sön
15:00    
Hallägrahallen
Halmstads IBK P 07 - Onsala IBK P 08 Svart5  -  2  
22
15:00
sön
15:00    
Hallägrahallen
Halmstads IBK P 07/09* - Särö IBK P 08  -      
 
28
11:30
lör
11:30    
Presse Idrottshall
Onsala IBK P08/09 - Halmstads IBK P 07/09*2  -  4  
 
31
20:00
tis
20:00    
Haverdalshallen
Kustens IF 07/08 - Halmstad Innebandyklubb P08-09  -      
31
20:00
tis
20:00    
Haverdalshallen
Kustens IF HU-lag 07/09* - Halmstads IBK P 077  -  3  
NOVEMBER 2023
 
04
11:15
lör
11:15    
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF P09 Blå - Halmstads IBK P 074  -  4  
05
15:00
sön
15:00    
Örjanshallen
Halmstads IBK P 07/09* - Varla IBK P084  -  3  
 
12
15:30
sön
15:30    
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF P09 Svart - Halmstads IBK P 07/09*4  -  6  
 
16
18:00
tor
18:00    
Örjanshallen
Halmstads IBK P 07/09* - Bua IF Pojkar 07/09*  -      
16
19:00
tor
19:00    
Ankarhallen
Träslövsläge IF P09 - Halmstads IBK P 079  -  4  
 
23
18:45
tor
18:45    
Örjanshallen
Halmstads IBK P 07/09* - Warberg IBF P09 Svart1  -  6  
25
13:30
lör
13:30    
Presse Idrottshall
Onsala IBK P 08 Svart - Halmstads IBK P 075  -  4  
26
13:30
sön
13:30    
Presse Idrottshall
Onsala IBK P08/09 - Halmstads IBK P 07/09*6  -  6  
26
15:15
sön
15:15    
Kullavikshallen
Särö IBK P 08 - Halmstads IBK P 07/09*  -      
 
30
18:45
tor
18:45    
Örjanshallen
Halmstads IBK P 07 - Warberg IBF P09 Blå1  -  4  
DECEMBER 2023
 
02
16:30
lör
16:30    
Hallägrahallen
Halmstads IBK P 07/09* - Onsala IBK P08/094  -  4  
03
19:30
sön
19:30    
Örjanshallen
Halmstads IBK P 07 - Kustens IF HU-lag 07/09*5  -  5  
 
10
16:00
sön
16:00    
Lindälvshallen
Varla IBK P08 - Halmstads IBK P 07/09*3  -  4  
 
16
16:00
lör
16:00    
Hallägrahallen
Halmstads IBK P 07/09* - Varla IBK P086  -  2  
JANUARI 2024
 
12
18:45
fre
18:45    
Örjanshallen
Halmstads IBK P 07/09* - Warberg IBF P09 Svart6  -  7  
 
19
19:00
fre
19:00    
Örjanshallen
Halmstads IBK P 07/09* - Veddige IBK P 07/09*4  -  3  
20
15:00
lör
15:00    
Halmstad Arena B 1
Halmstads IBK P 07 - Kustens IF HU-lag 07/094  -  8  
 
28
16:00
sön
16:00    
Lindälvshallen
Varla IBK P 08 Svart - Halmstads IBK P 0711  -  2  
28
18:00
sön
18:00    
Lindälvshallen
Varla IBK P 09 Svart 2 - Halmstads IBK P 07/09*10  -  3  
FEBRUARI 2024
 
02
19:15
fre
19:15    
Örjanshallen
Halmstads IBK P 07 - Träslövsläge IF P092  -  6  
04
15:00
sön
15:00    
Hallägrahallen
Halmstads IBK P 07/09* - Glommens IF Röd 08/09*3  -  1  
 
08
19:30
tor
19:30    
Frillesåshallen
Frillesås FF P 07 - Halmstads IBK P 077  -  3  
09
19:15
fre
19:15    
Hallägrahallen
Halmstads IBK P 07/09* - Varla IBK P086  -  6  
 
16
18:30
fre
18:30    
Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
Warberg IBF P09 Svart - Halmstads IBK P 07/09*0  -  1  
18
13:00
sön
13:00    
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF P09 Blå - Halmstads IBK P 079  -  1  
 
29
18:45
tor
18:45    
Örjanshallen
Halmstads IBK P 07 - Tvååkers IBK P 06/07*2  -  11
MARS 2024
 
03
14:00
sön
14:00    
Vidhögehallen
Veddige IBK P 07/09* - Halmstads IBK P 07/09*4  -  3  
 
07
18:40
tor
18:40    
Örjanshallen
Halmstads IBK P 07 - Träslövsläge IF Herrjr2  -  10
09
14:30
lör
14:30    
Presse Idrottshall
Onsala IBK P 08 Svart - Halmstads IBK P 0711  -  2  
10
15:00
sön
15:00    
Hallägrahallen
Halmstads IBK P 07/09* - Varla IBK P 09 Svart 27  -  1  
 
16
14:00
lör
14:00    
Glommenhallen
Glommens IF Röd 08/09* - Halmstads IBK P 07/09*3  -  4  
17
13:00
sön
13:00    
Örjanshallen
Halmstads IBK P 07 - Warberg IBF P086  -  4  
 
23
15:00
lör
15:00    
Lindälvshallen
Varla IBK P08 - Halmstads IBK P 07/09*3  -  3  
 
Huvudpartners